Nova ‘ Sport Koltuk Takımı

Paylaş
 

Herkes evine geldiğinde huzurlu, konforlu ve rahat bir ortamda bulunmak ister. Oturma odası iş ve okul zamanları dışında en çok evde bulunduğumuz odadır. Bu yüzden olsa gerek oturma odası grubunun rahat, göze hitap eden aynı zamanda da dinlendirici bir özelliğe sahip olması gerekir. İste tam da bu konumda İnegöl mobilya imdadımıza Nova sport koltuk takımı grubu ile koşuyor.

Rahat, göze, ruha hitap eden, hem dinlenebileceğiniz aynı zamanda da misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz şık ve konforlu bir takım. Üçlü koltuğunun genişliği 238, yüksekliği 78, derinlik 112 santimetredir. Berjer’in genişliği 76, yüksekliği 106 ve derinliği 65 santimetredir. Yani anlayabileceğiniz üzere gayet geniş ve kullanışlıdır. Renk seçeneklerinizde mümkündür. Kendi evinizi eğer sizde zevki bir şekilde döşemek istiyorsanız İnegöl mobilya tek ve ilk adresiniz olacaktır. Şık, konforlu, rahat olmasının yanında öyle bir farklı yönü var ki büyük küçük hiç fark etmez her odaya rahatça sığabiliyor, çok yer kaplamıyor buna rağmen oldukça geniş ve kapsamlı.

Seçebileceğiniz desen ve renk konusuna gelince puantiyeli, deri, kahverengi, pembe, gri, kırmızı renk seçeneklerimiz mevcuttur. Eğer sizde böyle bir oturma grubunu edinmek istiyorsanız İnegöl mobilya ya sizi de bekleriz. Memnun kalacağınızdan, uygun fiyatlı olup bütçenizi sarsmamasıyla bir araya gelince bütün özellikler sizi mutlu etmeye yetecektir. Eğer beğenilmeyen bir renk bir desen söz konusu olursa istediğiniz renk takımını renk desenini seçebilir ve kobininizi yapabilirsiniz. Normal bir mobilya alıp hem daha fazla ödeyip daha az zaman diliminde kullanmaktansa inegöl mobilya tercih edip hem uygun fiyatlı alıp hem de daha uzun ömürlü kullanmak her zaman doğru yoldur.

Bu yazı 2544 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan