İnegöl yatak odası takımları

Paylaş
 

Evlerimizin en özel alanlarından olan ve istirahatimizi gerçekleştirdiğimiz yatak odaları kuşkusuz en iyisini hak ediyor. İnegöl yatak odası takımları sizler için farklı tarz ve model seçenekleriyle hizmet veriyor ve kaliteyi evinize taşıyor. Bu takımlar dolap, komodin, karyola ve şifonyerden oluşmaktadır. Dolaplar sürgülü olup ayna içermektedir. Şifonyerlerde 3 yada 4 tane çekmece bulunmakla birlikte yavaşlatıcı fren sistemi kullanılarak tasarlanmıştır.

Beyaz şıklığından vazgeçmeyenler için markanın Ada, Akasya ve Alize yatak odaları harika bir seçim olacaktır. Kendinden bazalı olan bu yatak takımları inegöl mobilya avm güvencesiyle sizlere sunuluyor. Daha dingin bir dinlenme mekanları yaratmak isteyenler için ise Angel yatak odası takımı kahvenin eşsiz uyumu ile alternatif sunuyor. Cevizin en zarif rengi ile tasarlanmış bu takım evinize yeni bir soluk kazandıracak. Yatak başlığında ise led sistemi kullanılarak modernize edilmiş görünüm katılmıştır.

İhtişamlı yatak odaları oluşturmak isteyenler için Beyzade yatak odası harika birer seçenek sunmaktadır. Beyaz ve açık mor ile renklendirilen bu takımda bombeli yatak başlığı kullanılmış olup Avangard tarzını en iyi şekilde yansıtmaktadır. İnegöl yatak takımları hemen herkesin tarzına hitap eden tasarımlar sunuyor. Renkli ve enerji dolu mekanlar elde etmek için markanın Bahar ve Colorado yatak odalarına bakmanızı öneririz. Özellikle içinizi açacak Bahar yatak odası elegan tasarımı ile göz dolduruyor ve huzurlu bir mekan oluşturmanızı sağlıyor.

2016 İnegöl yatak odası takımları

Bu yazı 1557 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan