İnegöl mobilya mutfak masası

Paylaş
 

Mutfakta kahvaltı keyfi tartışılmaz daha keyiflidir. İşe gitmeden yada dışarıya çıkmadan önce yapılan pratik bir kahvaltı gibisi yoktur. Mutfaklarınızda fonksiyonelliği hat safhada yaşatacak olan İnegöl mobilya mutfak masası çeşitleri ile vazgeçemeyeceğiniz tasarımlar sunuyor. Günümüzün modern, sade, şık tasarımları masa modellerine en iyi şekilde yansıyor.

Mutfağınıza hem masa hem de koltuk almak İnegöl mobilyanın akıllı mutfak masası ile tek parça ile mümkün olmakta. Masa ve yapışık iki yan oturma yerlerinden oluşan bu model istenirse koltuk olarakda kullanılacak hale sokulabiliyor. Şık ve sade seçimler yapmak isteyenler için markanın Arte ve Golf masa takımları 4 sandalye alternatifi ile çözüm sunuyor. İnegöl mobilya avm sizlere arzu ettiğiniz masa için geniş seçenek sunuyor.

Şık ve zarif görünen bir masa takımı için Yıldız masa takımını öneriyoruz. Sadece mutfağınızda değil yemek odanızda da kullanabileceğiniz bu takım beyaz ve kırmızı en iyi şekilde harmanlarken şık bir sehpa seçeneği ile fonksiyonellik sunuyor. Hem modern hem de kolay temizlenen bir model arayanlar için Violet masa takımı harika bir seçenek olacaktır. Silinebilir kumaş özelliği ile pratik kullanım sunarken 6 tane şık sandalyesi ile estetik görünüm sunuyor. Sacramento cevizi ve krem rengin muhteşem bir bütünlük oluşturduğu bu takıma mutlaka bakmanızı öneriyoruz. Ev dekorunuzla muhteşem bir uyum sağlayan inegöl mutfak masası takımları ile yemek yemek daha keyifli olacak.

2016 İnegöl mobilya mutfak masası

Bu yazı 1826 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan