İnegöl mobilya mutfak masası

Paylaş
 

İnegöl mobilya mutfak masası

Mutfağınızda hem rahat bir şekilde kullanabileceğiniz hem mutfağınızın şıklığını artıracak hem de çok yer kaplayıp sizin hareket alanınızı kısıtlamayacak inegöl mobilya mutfak masası modellerinde 2016 yılının yeni seri ürünleri piyasaya sürüldü.

2016 serisi ürünler

Yeni yılın ilk haftalarından itibaren piyasaya çıkarılmaya başlanan 2016 serisi yemek odası ve mutfak masası takımlarının büyük kısmında modern çizgiler ve kullanışlılık göze çarpıyor. Özellikle bar tipi yüksek masa ve bar tipi sandalyeler modern ve küçük evler için oldukça kullanışlı. 1+1 ya da 2+1 gibi küçük evlerde yaşayan bekâr kişiler ya da genç çiftler için oldukça modern bir ürün olan bar tipi mutfak masalarının yanı sıra yine modern görünümü ile dikkat çeken cam masalar da mevcut. Metal ayakları ile sağlamlığını ortaya koyan, cam yüzeyi ile temiz ve şık bir görünüm sağlayan bu masaları uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür. Çok kolay bir şekilde silinerek temizlenebilen bu masalar bayanlar için de oldukça kullanışlı gelmektedir. Tüm bunların yanında modası hiçbir zaman geçmeyecek olan açılıp kapanabilen ahşap, şık görünümlü mutfak masası modellerimiz de sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ürünlerimizi inceleyebilirsiniz

Sahip olduğumuz tüm mobilya ürünlerimizi ve mutfak masası tasarımlarımızı, fiyat bilgisi, ödeme koşulları, renk seçenekleri, ebat bilgileri gibi birçok ayrıntılı bilgi ile birlikte inegöl mobilya modelleri başlıklı internet sitemiz altında inceleyebilirsiniz.

Bu yazı 4858 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan