İnegöl mobilya masa sandalye

Paylaş
 

Mobilya kültüründe ayrılmaz ikili olan masa ve sandalye geçmişten günümüze kadar var olmuştur. Masalar sandalyesiz, sandalyeler ise masasız olmaz. İnegöl mobilya masa sandalye anlamında ihtiyaçlarınıza çözüm olacak tasarımlar içeriyor. Özellikle mutfak masalarını incelediğimizde harika modeller görüyoruz. Bunlardan birisi 4 kişilik katlanabilir masalar. Bu masaları katlayarak kanepe haline getirebiliyor ve o şekilde de rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Özellikle çocuklu evler için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Bununla beraber İnegöl mobilya avm klasik dikdörtgen, kare şeklinde olan 6 yada 8 kişilik masalarda üretiyor. Genel olarak ahşap materyalden üretilen bu masalar kahve ve beyaz tonlarında olmaktadır. Markanın sandalyelerine baktığımızda yine çok farklı tasarımlar görüyoruz. Örneğin sırtı yormayan kısa arka bölgeye sahip sandalyelere çocuklarınız bayılacak.

Ayrıca minderli rahat oturmalık sandalyeler ve sadece ahşap sandalyeler mevcut. İhtişamlı yemek odaları için bombeli tasarımlardaki saraydan çıkmış gibi görünen gösterişli tasarımlarda sandalyeler yine İnegöl mobilya sandalyeleri arasında sizleri bekliyor. Yine çocuklarınızın çok seveceği oturak görünümündeki kare minder ve 4 ayaktan oluşan sandalyeler harika bir alternatif sunmaktadır. Mobilya ihtiyaçlarımız içinde belki de en fazla kullandığımız ve sık değiştirdiğimiz masalar ve sandalyeler olmaktadır. Gerek mutfak için gerekse salon ve oturma odaları için alacağınız sandalyelere, masalara dikkat etmeli ve evinizin genel dekoruyla uyumluluğuna özen göstermelisiniz. En ufak bir dekorasyon hatası ile hoş olmayan görünüm oluşturabilirsiniz. Ayrıca minik nostaljik sandalyeler ile evinizin köşelerini süsleyerek keyifli alanlar meydana getirebilirsiniz.

2016 İnegöl mobilya masa sandalye

Bu yazı 1234 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan