İnegöl mobilya hilton yatak odaları 2016

Paylaş
 

Evimiz adeta dünyadaki sığınağımız olduğu için yatak odaları da evimizdeki sığınağımızdır. Tüm günün yorucu enerjisini burada üzerimizden atarız. Bu yüzden yatak odası dekorasyonunda estetik görünümün ve şıklığın yanı sıra bizi rahat hissettirmesi ön plandadır. Hatta geniş bir yatak odanız varsa bir köşeye şömine yada küçük bir çalışma masası bile koyabilirsiniz. Yeni bir yatak odası takımı alma zamanınız geldiyse İnegöl mobilya hilton yatak odaları 2016 benzersiz tasarımı ve modern ayrıntıları ile sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

Markanın bu takımı bir tane karyola, bir tane gardrop, iki tane komodin ve bir tane şifonyerden oluşmaktadır. Ürün paketine baza dahil değildir fakat istendiği takdirde eklenebilmektedir. Gardrobu sürgülü kapıdan meydana gelmekte olup şifonyeri aynalıdır. Elegan bir tasarıma sahip olan bu ürün aynı zamanda kanserojen madde barındırmamakta ve çevredostu materyallerden üretilmektedir. İnegöl mobilya avm müşterileri ve doğa için herzaman en iyisini düşünmektedir.

Takımın gardrobu iç tasarımıyla dikkat çekmektedir. Bir gardroptan bekleyeceğiniz tüm standartları içermektedir. Çekmece ve bölmeler ile ayrılmış olan iç kısmında kravatlık ve pantolonluk bölümleri de yer almaktadır. Ayrıca sürgülü kapısıyla kullanımı oldukça pratiktir. Aradığınızı bulmak bu gardropla çok kolay olacaktır. Hilton yatak odası takımının gerek komodin gerekse gardrop çekmeceleri İtalyan ray mekanizmasıyla yapılmıştır. Bu mekanizma sayesinde frenli olan çekmeceler yavaş kapanır ve bu da mobilyanın ömrünü uzatacaktır.

İnegöl mobilya hilton yatak odaları 2016

Bu yazı 1116 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan