İnegöl mobilya avm
İnegöl mobilya ayakkabılık
25 Ocak 2016
inegol34

İnegöl mobilya ayakkabılık

ayakkabilik fikirleri ile degisik modeller tasarlanabilirBir evin içerisinde nasıl bir ortam olduğunu henüz girişinden bilirsiniz. Girişe konulan portmanto ve ayakkabılıklar evin genel dekorasyonu hakkında fikir verdiği için çok önemlidir. İnegöl mobilya ayakkabılık konusunda ihtiyaçlarınıza ve zevkinize hitap edecek tasarımlar içeriyor. Evde yaşayanların gün içinde sık kullandığı ayakkabılarını portmantolara koymaları yeterli olmaktadır. Fazla ayakkabılar için ise özel ayrıca bir ayakkabılığın bulunması kullanışlı olacaktır.

Ayakkabılığınızı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Ekstra raflar koyabilir, küçük aynalar ile detaylandırabilirsiniz. İnegöl mobilya avm internet ortamında mobilya gereksinimlerinize çözüm olan düzgün operasyon hizmeti sunmaktadır. Ayakkabılık seçerken genelde kahve, siyah gibi koyu tonlar tercih edilse de günümüzde beyazın hafifliği portmanto ve ayakkabılıklara yansıyor. Ayrıca bol raflı ve küçük bölmelerin olduğu modelleri seçmeniz kullanım açısından kolaylık sağladığı gibi dağınıklığı toparlayacaktır.

İnegöl mobilya portmanto hususunda diğer ürünlerinde olduğu gibi kaliteli işçilik ve modern tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Evinizin girişi çok dar ise sadece ayakkabılık tercih edip yanına koyacağınız büyük hasır sepete şemsiye gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ayrıca tekli askılık koyarak yerden tasarruf edebilirsiniz. Ev dekorasyonu tamamen ihtiyaçlarınıza ve yaratacılığınıza bağlı olarak değişmeli ki sizi en iyi şekilde yansıtabilsin. Ayakkabılık seçiminde dikkat edilecek belki de en önemli nokta bölmeler, dolaplar, raflar olmaktadır. Renk ve materyal konusuna karar verirken ise evinizin dekorunu göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ayakkabılığınızın üstüne minik sepetler koyarak gazetelik olarak da kullanabilir, samimi bir hava oluşturabilirsiniz.

İnegöl mobilya ayakkabılık modelleri

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan