İnegöl lake yatak odası 2016

Paylaş
 

Yatak odalarının tasarımı şüphesiz çok özel ve dinlenme odaklı olmalı. Bu anlamda toprak tonlar ve detaylar huzur verici bir dekorasyon oluşturmak için kullanışlı olacaktır. Yine aynı şekilde pudra, beyaz tonları huzur veren renkler arasında yer alıyor. Odanız yeterince genişse üzerine sabahlığınızı atabileceğiniz bir sandalye çok işe yarayacaktır. İnegöl lake yatak odası bu anlamda hem ihtiyaçlarınıza çözüm olacak hem de konfor sağlayacak yönde bir takım.

İnegöl mobilya avm sizlere birbirinden farklı yatak odası takımı sunuyor ve bunlar için Lake yatak odası takımı çok beğenilenler arasında yer alıyor. Dayanıklılık açısından düşündüğünüzde ömürlük kullanabileceğiniz bir üretime sahiptir. Malzeme olarak düşündüğünüzde lake üretim açısından diğer malzemelerden daha meşakkatli bir sürece sahiptir. Lake ile çalışılırken ilk olarak mdf tabaka zımparadan geçirilmekte ve ardından boya uygulanmaktadır. Boyanın ardından ise pasta poliş ile parlaklık artırılarak işleme son verilmektedir.

İnegöl lake yatak takımı tüm bu işlemlerden sonra sağlamlık kazanmakta ve görünüm açısından da pürüzsüz, temiz bir görüntü yakalanmaktadır. Lake malzemenin bir diğer özelliği ise kanserojen olmaması ve doğaya zarar vermemesidir. Bu denli kaliteye sahip ürünler üreten İnegöl mobilya takımlarını gözünüz kapalı kullanabilirsiniz. En hassas odamız olan yatak odalarının dekorasyonu, şık ve modern görünmesi, dayanıklı mobilyalar içermesi önemli. Bu anlamda gereksinimlerinizi karşılayacak olan İnegöl mobilyanın tüm yatak odası takımlarına göz atmanızı öneriyoruz.

İnegöl lake yatak odası 2016

Bu yazı 838 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan