İnegöl mobilya avm
İnegöl hürrem yatak odası modelleri
27 Mart 2016
inegol34

İnegöl hürrem yatak odası modelleri

İnegöl hürrem yatak odası modelleri

İnegöl mobilyadan yılın şıklık timsali yatak odası takımı geldi. E1 standartlarında üretilen İnegöl hürrem yatak odası modelleri ile odanızın dekorasyonu tamamlanacak ve daha etkili hale gelecek. Hayallerinizi süsleyen yatak odası mobilyalarına ulaşmak için markanın mağazalarına göz atabilirsiniz. Evlenmeyi düşünenler yada evlerine yeni bir soluk katmak isteyenler İnegöl mobilya mağazalarını ziyaret ederek istedikleri özelliklere sahip takıma kavuşabilirler.

İnegöl mobilya avm müşterilerini herzaman güleryüzle karşılar ve mobilya seçimi konusunda onlara her türlü yardımı gösteren profesyonel personele sahiptir. Bir ömür boyu müşteri kazanmak gayesiyle hareket ederek kaliteli ürünler sunmaktadırlar.

İnegöl hürrem yatak odası göz alıcı tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Takımın içerisine baktığımızda bir tane gardrop, bir tane karyola, şifonyer ve  iki tane komodinden oluştuğunu görüyoruz. Gösterişli yatak başlığı ile dikkat çeken takım, her ihtiyaca çözüm olabilecek detaylı dolap içi ile fonksiyonellik sunuyor. Dolapta istediğiniz kadar raf bulunuyor ve rahatlıkla kıyafet, pantolon, kravat vb. asabiliyor ve aradığınızı kolayca bulabiliyorsunuz.

Ayrıntılı ve elegan görünümlü şifonyeri ile mücevher ve takılarını kolayca organize edebilir, şık aynasıyla hergün kendinize daha güzel bakabilirsiniz. Bununla beraber dolabın dış  yüzeyinde bulunan geniş aynasıyla odanız daha ferah ve aydınlık görünecek. Zerafet timsali bu yatak odası takımı ile kendinizi sultanlar gibi hissedeceksiniz. Ayrıca demonte seçenekleriyle kişiselleştirebileceksiniz.

İnegöl hürrem yatak odası modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan