İnegöl berjer modelleri

Paylaş
 

Mobilya olarak küçük ama bir ev dekorasyonu için büyük bir değişikliktir berjer. İlk ortaya çıkışı 1720’li yıllar olan berjer günümüzde tekrar trendler arasındaki yerini aldı. Berjerlerin bu denli tutmasının nedeni renk ve desen açısından geniş alternatifler sunması ve böylece sizin için en uygun modeli bulmak kolay olmakta, evinizi rahat bir şekilde döşeyebilmektesiniz. İnegöl berjer modelleri joker olabilecek ve her eve uyum sağlayabilecek bir kaç tasarım içeriyor.

İnegöl mobilya avm tarafından tasarlanan berjerler herek yurtiçi gerekse yurtdışında beğeni toplayan ürünler arasına girmiş ve markanın özgün çizgisiyle bütünleşerek beğenilerinize sunulmuştur. Berjerlerin çok kendine has bir tarafı vardır. Örneğin elinize kitabınızı alıp bir köşede okumak istediğinizde yada içeceğinizle beraber dostunuzla sohbet etmek istediğinizde özel bir ortam yaratır. Kışın şömine başına berjer keyfi yazın ise manzaranın olduğu yerde bir başka olmaktadır.

İnegöl mobilyanın berjer modelleri her evin ihtiyacına, dekoruna çözüm olacak şekilde tasarlanıyor. Markanın kuğu isimli berjer koltuğu beyazın asaletini en iyi şekilde yorumluyor. Elinizi koyduğunuz kısımda ve koltuk başında yer alan siyah detaylar ise farklı bir şıklık katıyor. Bununla beraber alkan ve royal koltuk takımları içerisinde birer tane berjer bulunmaktadır.

Berjerleri tamamen yaratıcılığınıza bağlı olarak kullanabilirsiniz. Eğer eviniz modern döşenmiş ise canlı renklerdeki berjerleri tercih edebilirsiniz. Klasik bir eve sahipseniz deri kumaş ve beyaz renklerdeki berjerler ideal olabilir.

İnegöl berjer modelleri

Bu yazı 825 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan