Asos Yatak Odası Takımı

Paylaş
 

Yatak odamız dolap, karyola ve başucu, şifonyer, şifonyer aynası ve iki adet komedinden oluşmaktadır. İnegöl mobilya da ceviz ve kremin mükemmel uyumunu sunan modern tasarımlı yatak odası modelimiz göz yormayan çizgilerle tasarıma sahiptir. Sade ve göz yormayan  detaylar yapılmıştır. Ürünlerimiz darbelere karşı mevcut en dayanıklı malzeme yapısı olan  kanserojen madde içermeyen e-1 kalite sertifikalı malzemelerden üretilmiştir.

Karyolamızın dışı deriden yapılmış olup başlığı ise ahşap iskelet üzeri deridir. İki eş parçaya ayrılmış kare kesim ile şekillendirilmiştir. Karyola ve başucu genişliği 210 cm, yüksekliği 110 cm, derinliği 210 cm’dir. Dolabımız iki kapılı ve sürgülüdür. Sürgülü kapımızı biri aynalıdır. Diğer kapısı ise  üç çizgili ve ortadan şerit desenlidir. İki farklı renk ile kombin yapılmıştır. Dolabımızın genişliği 240 cm, yüksekliği 220 cm, derinliği ise 60 cm’dir. İnegöl mobilya da çift renkler konuşuyor. Karyolamızın iki yanına çift   renkli beyaz  ve bir çekmeceli  komedin odaya güzel uyum katmıştır. 2 komedin genişliği 60 cm, yüksekliği 40 cm, derinliği ise 46 cm’dir. Dekoratif şifonyer moralimizin üst tablosunda  aksesuarlarınız için gizli aksesuar haznesi bulunmaktadır. Genişliği  110 cm, yüksekliği 80 cm, derinliği 46 cm ve 3 çekmeceden yapılmıştır.

İnegöl Mobilya da yeni sezon ürünlerimiz şık tasarımlarıyla  evinizi değiştirecek. Mobilyalarımız silinebilir yüzeye sahiptir. Şifonyer ve komodinin ayakları yüksek olduğu için temizleme açısından rahattır. Büyüğümüzün istediğiniz modülünü tek olarak sipariş verebilirsiniz. Mağazamızda farklı çeşit renk ve modeller mevcuttur. Farklı modellerle yatak odası kombin şık tasarım elde edebilirsiniz.

Bu yazı 505 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan