İnegöl mobilya avm
2016 inegöl yatak odası takımları
21 Şubat 2016
inegol34

2016 inegöl yatak odası takımları

Yeni bir yıla geçtik ve bu yeni yıla yeni mobilyalar ile girmek istiyorsanız 2016 inegöl yatak odası takımları sizler için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Sizler için markanın bu yıl için tasarladığı dikkat çekici modellerden oluşan bir liste hazırladık. Mobilyalar ile duygusal bir bağ yaşar. Gün içinde sıklıkla gördüğümüz, kullandığımız bu ürünler aslında ailemizin birer üyesidir. Bu nedenle mobilya seçimi kolay olmamaktadır.

Eğer mobilyada eskiye dönüş tarzını benimsiyorsanız mutlaka markanın country yatak odası modellerine bakmanızı öneriyoruz. Samimi, sıcak konsepti ile dikkat çeken bu yatak takımı her eve çok yakışıyor. Gardrop tasarımında raflara önem verilen bu model ihtiyaçları fazlasıyla karşılıyor. Ayrıca tarihi bir yolculuğa çıkmak ve odasına nostalji katmak isteyenler için history yatak odası takımını öneriyoruz. Baza olmayan bir takım olup yatak başında dökümlü motifler bulunmakta, beyaz lakenin tüm zerafetini taşımaktadır.

Yine geçmişe dönüşten hoşlananlar için inegöl mobilya avm ürünlerinden retro yatak odası takımını önerebiliriz. Bu yılın öne çıkan trendlerini barındıran bu takım ile yatak odanıza sakin bir hava katabilirsiniz. Bu takımda dikkat çeken en önemli özellik renklerin birbiriyle uyumlu olması ve ahşabın dayanılmaz şıklığı. Sürgülü olan dolapları, aynaya uygulanan lazer yakma sistemi, bazalı karyolası diğer dikkat çeken ayrıntıları arasında bulunuyor. Ayrıca dolap kapaklarında hızlıca çarpmasını engelleyen stoplama özelliği bulunmaktadır. Markanın diğer öne çıkan takımlarından utku ve platin yatak odalarına da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

2016 inegöl yatak odası takımları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan