İnegöl mobilya avm
2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları
7 Mart 2016
inegol34

2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları

2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları

Gün geçmiyor ki yeni bir mobilya trendi çıkmasın. Dekorasyon konusunda en çok özen gösterilen oda ise yatak odaları olmaktadır. Günün yorgunluğunu attığımız, dinlenme saatimizi geçirdiğimiz yatak odaları için birbirinden konforlu mobilyaları ile alternatifler sunmaktadır. Yeni, farklı, özgün bir ürün arıyorsanız 2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları modellerine göz atmanızı öneriyoruz. Her yıl olduğu gibi yine en çok tercih edilen mobilyalar İnegöl mobilyada bulunmaktadır.

Klasik ve modern çizgileri birarada sunan hilton yatak odası beyaz rengin saf şıklığını ince işlemeleriyle en hoş forma getirmektedir. E1 kalitesinde olan bu ürün kanserojen madde barındırmaması açısından önemlidir. Genel olarak tüm yatak takımlarında olduğu gibi İnegöl mobilya avm bir tane karyola, bir tane gardrop, iki tane komodin ve bir tane aynalı şifonyerden meydana gelmektedir. Ayrıca çekmecelerinde ve gardrop dolabında raylı sistem yer almaktadır. Mobilyalarınızı temizlerken sadece nemli bez kullanmanız yeterli olacaktır.

Hilton yatak odası modellerine baktığımızda geniş ve ayrıntılı gardrobu dikkat çekiyor. Üst kısımda üç geniş bölme bulunmakla birlikte yanlarda iki tane yukarıya doğru uzanan raflar yer alıyor. Bu raflara üst kıyafetlerinizi koyabiliyorsunuz. Orta kısımda ise pantolonluk ve askılık bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca yan ve orta kısımda bulunan çekmeceler oldukça kullanışlı olmaktadır. Kadınların dikkatini çekecek detaylı şifonyeriyle makyaj malzemelerinizi yerleştirmek oldukça kolay olmaktadır.

2016 İnegöl mobilya hilton yatak odaları

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan