2016 İnegöl mobilya hazır mutfak

Paylaş
 

Mutfağınızda bulunan eski mobilyalarınız hoşunuza gitmemeye başladı ve artık yeni bir tasarım mı istiyorsunuz? Bu noktada size 2016  inegöl mobilya hazır mutfak modellerini öneriyoruz. Farklı, özgün modelleri, kapak stilleri ile inegöl mobilya aradığınızı verebilir. Şekilli kulplar, desenli ve baskılı modeller ve daha fazlası bu hazır mutfaklarda sizleri bekliyor.

Birçok marka hazır mutfak üretirken kapak olarak membranı tercih ediyor. Bunun en önemli nedenlerinden birisi sürekli nem ve kirin bulunduğu mutfak ortamında kolay temizlenebilmesidir. Bu kapaklar için tasarlanan kulplar mutfak dolaplarının boyutuna göre ayarlanabiliyor. Dilerseniz büyük dilerseniz minimalist modellere sahip kulplar seçebiliyorsunuz. Tüm seçenekler için inegöl mobilya avm mağazalarına uğramalısınız.

Bir Profil Mutfak Klasiği
Seneler boyunca süregelen profil mutfak tasarımları bu yılda yine karşımıza çıkıyor. Bu mutfaklarda kapak ve ana tema beyaz tercih edilip diğerleri siyah/gri gibi tonlarda seçildiğinde ortaya oldukça şık ve zarif bir görünüm çıkıyor. Bu ürünlerde ek olarak set üstü ocak, bulaşık makinesi, fırın gibi diğer mutfak eşyaları için de bölümler olmaktadır. Size özel bir imalat isterseniz inegöl mobilya hazır mutfakları bu doğrultuda sipariş verebilirsiniz. Ek bir ürün için kesim isteyebilir, yeni bir bölme isteyebilirsiniz.

Son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında Amerikan tarzı hazır mutfaklar olmaktadır. Bu mutfaklara özel bar tipi sandalye tasarımları oldukça rağbet görmektedir.

2016 İnegöl mobilya hazır mutfak

Bu yazı 1033 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan