İnegöl tv ünitesi modelleri

Paylaş
 

Salonlarımızın vazgeçilmez bölümleri şüphesiz TV ünitemizin yer aldığı alan. Televizyon karşısına geçip keyifli vakitler geçirmek gibisi yoktur. Bu zamanlarınızı değerli kılacak İnegöl tv ünitesi modelleri farklı tasarım ve modelleriyle beğenilerinizi karşılayacak nitelikte. Abartısız, modern ve bir o kadar da kullanışlı tv ünitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İnegöl mobilyanın Andela TV ünitesi takımı farklı ve göz yormayan tasarımıyla kesinlikle adından söz ettiriyor. Apple markasının simgesinden esinlenilerek tasarlanan Elma tv ünitesi ise teknoloji ve modern dünyayı harmanlıyor. Beyaz tasarımıyla evinize zarif bir görünüm katıyor. %100 ceviz ve mdf yapımı olan Hera tv ünitesi ise doğallık ve ahşaptan vazgeçemeyenler için harika bir alternatif olmakta. TV ünitesi aramak için daha fazla uğraşmayın, inegöl mobilya avm size hayallerinizdeki modelleri sunuyor.

Evinizin duvar ve zemin rengi beyaz tonlarda ve bir tuval gibi kullanarak renklendirmek istiyorsanız sarı, pembe, mavi ve karışık renk paleti ile Hilton Colour tv üniteleri ideal bir seçim olacaktır. Markada bu ünite ile uyumlu yemek takımları da bulunmaktadır. Evinize renklerin enerjisini katarak herzaman zinde olabilirsiniz.

İnegöl tv takımları ihtişamlı tasarımları göz yormayacak bir formda karşımıza çıkarıyor ve odalarımızda farklı dekor oluşturmamıza imkan veriyor. Papatya, Kelebek, Marina tv üniteleri de bunlardan biri. Eğlenceli tasarımları ile oturma odalarına kesinlikle farklı bir soluk katıyor. Sade ve şık beyaz rafları ile Marina tv ünitesi ise modernliği evlerinize taşıyor.

2016 İnegöl tv ünitesi modelleri

Bu yazı 1277 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan