İnegöl sehpa modelleri 2016

Paylaş
 

Dekorasyon büyük yada küçük farketmekszin en ince ayrıntısına kadar önemli ve incelikle işlenmesi gereken konu. Evlerimizin dekorunu tamamlayan ve yeri geldiğinde üzerine onlarca şey koyduğumuz, misafirlerimizi ağırladığımız sehpalar bu anlamda önemli parçalar arasında bulunuyor. İnegöl sehpa modelleri 2016 zigon, orta, yan ve daha pek çok seçenekle karşımıza çıkıyor.

Oturma ve salon odalarında boşlukları en iyi şekilde dolduran ve üzerine koyduğumuz abajur ve çiçeklerle dekoru tamamlayan yan sehpalar İnegöl mobilya güvencesiyle kare, dikdörtgen, oval gibi seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Tasarımıyla başlı başına dekor parçası olan box sehpalar büyük bir zarı andıran görünümüyle dikkat çekiyor. Mavi, kırmızı, siyah renk seçenekleri kare ve oval şeklin müthiş uyumuyla evlerinize hareket katacak. İnegöl mobilya avm üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizde ücretsiz teslimat avantajından faydalanırsınız.

Bunların yanı sıra 3 parçadan oluşan İnegöl zigon sehpa modelleri misafirlerinizi ağırlarken en büyük yardımcınız olacak. İnegöl sehpa takımları arasında en çok dikkat çekenlerden biri de orta sehpalar. Oval tasarımı ile Asos orta sehpa modeli şık ve elegan bir görünüm oluşturuyor. Ayak kısmı ahşaptan yapılmış olan bu modelin üst kısmından cam yer almaktadır. Bunun yanında pleksi ve mdf yapımı olan yayvan bir kase görünümündeki orta sehpalar dikkat çeken tasarımlar arasında. Bu modelin üst kısmında farklı desenler bulunuyor. Salon ve oturma odalarına kesinlikle modern bir soluk kazandıracak bir tasarım.

İnegöl sehpa modelleri 2016

Bu yazı 830 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan