İnegöl oturma grubu modelleri 2016

Paylaş
 

Bu yıl oturma odası takımları denilince aklımıza işlevselliğin gözetilerek kişiye özel konforun göz önünde tutulması gelmektedir. Alacağınız yeni oturma grubunda konsept farklılığı arıyor, konfor ve estetiği birarada sunmasını odanızın atmosferini değiştirmesini arzu ediyorsanız İnegöl oturma grubu modelleri 2016 sizin için ideal bir seçim olabilir.

Bu yıl oturma takımlarında genel olarak pastel renklerin ahengini ve canlı renklerin dikkat çekiciliğini görüyoruz. Trendleri en iyi şekilde uyarlayan İnegöl mobilya avm tasarladığı takımlarda buna itina gösteriyor. Oturma odaları ve salonlar zamanımızın işten, okuldan sonra geçtiği en önemli alanlar olduğu için görselliğin yanında rahatlığı da arzu etmeliyiz. Bu anlamda İnegöl mobilya vazgeçmediği modern ve marjinal çizgisi ile tutkunuz olacak. Markada birçok tarza ait tasarımlar görmek mümkün. Chester’dan tutun da country tarzına kadar pekçok dekor stili görmek mümkün.

Mobilya piyasasının model konusunda farklı tarzı ile her zaman en güncel trendlerini üretmeye gayret gösteren İnegöl Mobilya bu yıla özel olarak üretmiş olduğu, oturma takımlarıyla yine göz doldurmaktadır. Online mağazacılık hususunda da en ekonomik fiyatlarla kaliteyi müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu yılın oturma odası ürünleri içinde chester oturma odası, kapitoneli oturma grupları, işlevsel oturma grupları, hilton, lake, yataklı oturma odası takımları ve daha pekçok tasarım alternatifi bulunmaktadır. Modern ve klasik her stili bulabileceğiniz bir koleksiyon sizleri bekliyor.

İnegöl oturma grubu modelleri 2016

Bu yazı 929 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan