İnegöl mobilya avm
İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri 2016
25 Şubat 2016
inegol34

İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri 2016

Toplum olarak bir yere gittiğimizde birşeyler yiyip içmeyi çok sevdiğimizden olsa gerek zigon sehpalar salonlarımızın vazgeçilmez mobilyalarından biri. Zigon sehpa denilince iç içe geçen ve misafir geldiğinde açılarak ikramların konulduğu sehpaları kastediyoruz. İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri sizlere aradığınız modeli sunan pekçok tasarım ve renk seçeneği sunuyor.

90’lı yıllarda annelerimizin üzerine dantel örtüler örttüğü nostaljik sehpalar günümüzde daha renkli formlarda karşımıza çıkıyor. İnegöl mobilya avm tarafından üretilen zigon sehpalara baktığımızda da bunu görüyoruz. Markada birbirinden renkli ve değişik formlardan sehpalar mevcut. Örneğin 4’lü yaprak şeklindeki Çınar sehpa modeli ile salonunuza hareket katabilirsiniz. Bununla beraber birleştiğinde arı peteği görünümünü andıran Motto sehpa modeli yine sıradışı tasarımlar arasında bulunuyor.

Daha modern ve abartısız bir tasarım arıyorsanız Ankara Lükens, Tibet, Limba, Elis gibi klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca çocukların çok seveceği renkli zigon sehpalar İnegöl mobilyada bulunuyor. Örneğin Giza, Roof, Obika modelleri bunlardan bazıları. Bu tasarımlarda her sehpa farklı bir renkte ve oldukça eğlenceli bir görünüm sergiliyor. Zigon sehpalar hayatımızda yeme içme dışında birçok eylemi yaparken kolaylık sağlayan parçalardan biri. Örneğin bilgisayarınızda iş yapıyorsanız ve koltuğunuza uzanıp rahatça bunu devam ettirmek istiyorsanız özel laptop sehpalarını kullanabilirsiniz. Günümüzde eskiye dönüş herşeyde kendini gösterirken bunlardan biri de dekorasyon alanı olmakta. Bu anlamda çocukluğumuzun sehpalarını yine modernize edilmiş dantel örtüler ile kullanabiliriz.

İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri 2016

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan