İnegöl mobilya yelken yatak odası modelleri

Son derece trend, zarif ve elegan olmakla birlikte bir o kadarda özgün ve farklı olan tasarımlar arasıda yer alan İnegöl mobilya yelken yatak odası modelleri uykuya daldığında huzurla dolmak isteyen herkesin tercihi olmaktadır.

Ürün İçeriğinde Neler Var?
Standart olarak birer adet karyola, şifonyer, dolaptan oluşan takımda iki komodin bulunuyor. Birinci sınıf malzemeden imal edilmiş olup iki sene garanti güvencesi altındadır. İnegöl mobilya avm tüm ürünlerini iki hafta içerisinde ücretsiz teslim etmektedir. Firmadan ayrıca yatak odanızla uyumlu halı ve nevresimde satın alabilirsiniz. Ayrıca takımda bulunmayan ayaklı lambaları yine markadan alabilirsiniz.

Bu takıma ait tasarımlarda geniş renk skalası bulunmaktadır. Bunlar; kahve tonları, camel, koyu mavi gibi renklerdir. Yelken şeklinde olan yatak başlığında kahve ve beyaz kullanılmaktadır. Kullanacağınız nevresim takımıyla bu renkleri birleştirerek bütünlük yakalayabilirsiniz. Döşemesi beyaz lamineden yapılan takım yelken ve dalga desenleri için kahve ve beyazı beraber kullanıyor.

Yelken yatak takımı ile özgün bir tasarım yakalayan inegöl mobilya, saklı çekmeceleri ile de fonksiyonel kullanımı bünyesine taşıyor. Dolap kapağı boyunca yer alan enine dalga deseni ise takıma farklı bir ambiyans katıyor. Şifonyerin asimetrik çekmeceleri yine dinamik bir hava veriyor. Çapraz şeritler, yelken, yarım çember gibi unsurların takımda kullanıldığını görüyoruz. Tüm bu özellikleriyle tasarım harikası bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yazı 476 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan