İnegöl mobilya yatak odaları

Paylaş
 

İnegöl mobilya denilince akla ilk olarak imalat firması olması geliyor. Bu da dilediğiniz ebatlarda ve özelliklerde ürün
demek olunca kalite kaçınılmaz oluyor. Mobilyalarımız sadece birer eşya değil aynı zamanda evimizin birer bireyidir.
Aynı zamanda evde yaşayanların duygu ve düşüncelerini anlatır. Ülkemizde geniş bir mobilya piyasası olmakla birlikte sektörde öne çıkan isimler arasında inegöl mobilya avm yer alıyor.

Yaşam alanınızda değişiklik yapmak istiyorsanız iç dekorasyon konusunda uzman olan İnegöl mobilya yatak odaları sizler için ideal seçim olabilir. Bu yıl mobilya trendlerinde genel olarak naturel görünümlü ahşap ürünlere rastlıyoruz. 2016’da eski motiflerin yer aldığı mobilyaları daha sık göreceğiz. Özellikle 60’ların Fransız ve İngiliz motifleri sık kullanılıyor. Trendlere uyum sağlayan markalar arasında olan inegöl mobilyada bu akımı ürünlerinde gösteriyor.

Yatak odası takımları bu yıl ülkemizin geçmişini yansıtan Osmanlı desenlerinden tasarlanıyor. Özellikle inegöl mobilyanın Hürrem yatak takımına bakmanızı öneririz. Ayrıca geçmiş yıllarda çok kullanılan yataklardaki cibinlik denilen tüller bu yıl tekrar moda. Bu yataklar ile kendinizi kuşkusuz daha özel ve sultan gibi hissedeceksiniz. Görkemli renk ve modeller yer bulurken zümrüt yeşili, bordo, gold gibi iddialı renkler öne çıkıyor. Yurtdışı ve yurtiçi üretim yapan marka her müşterinin zevkine seslenen tasarımları ile dikkat çekiyor. Modern hayatın yorgunluğunu atacağınız en kaliteli mobilyalar için mutlaka ürünlerine göz atmalısınız.

İnegöl mobilya yatak odaları

Bu yazı 1120 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan