İnegöl mobilya sarar yatak odası

Paylaş
 

Evinizin hali hazırdaki ışıltısını ahşap ile taçlandırmak, daha belirgin hale getirmek ister misiniz? Ahşabın cazibesinden vazgeçmeyenler için inegöl mobilya sarar yatak odası takımını öneriyoruz. Bu takımın cazibesi ve yatak odası için sunduğu şıklıktan kesinlikle etkileneceksiniz. Yerli ceviz ve metalik incinin muhteşem buluşmasıyla yatak odaları için ideal bir tasarım ortaya çıkıyor. Ayrıca ahşap ile kumaşın biraraya gelmesi son derece zarif bir görünüm sağlıyor.

Takım içerisine göz attığımızda diğer inegöl mobilya avm ürünlerinde olduğu gibi başlıklı karyola, şifonyer, iki tane komodin ve bir tane elbise dolabı görüyoruz. Suntalam ve ahşap malzemeden üretilmiş olan bu takımda karyola
başlığı çok dikkat çekicidir. Ahşap üzerine kumaşın döşenmesiyle yapılmış ve modern bir görünüm sergilemektedir. Komodinler ise yatağa bitişik olup tek çekmeceden oluşmaktadır. Ayrıca komodinlerin üst kısmında ahşap raf yer almaktadır. Gardolap ise iki kapaklı olup kapaklardan birisinde boydan ayna yer almaktadır. Şifonyeri ise üç çekmeceli ve bir dolaplı olup asimetrik kesim zarif bir aynaya sahiptir.

Temizlik ve Bakımı
Her detayı ile göz alıcı olan sarar yatak odası modelinin bakımı da oldukça kolay olmaktadır. Tozunu almak ve temizlemek için sadece nemli bez kullanmanız yerinde olacaktır. Ayrıca doğrudan güneş ışığı almamasını sağlamalısınız. Bunlarla beraber çok sıcak yüzeylerin temas etmemesi önlenmelidir.

İnegöl mobilya sarar yatak odası

Bu yazı 624 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan