İnegöl mobilya sarar yatak odası takımı

Canlı, şık ve yaşayan bir yatak odası dekorasyonu oluşturmak, odalarını tarzıyla konuşturmak isteyenler için inegöl mobilya sarar yatak odası takımı kesinlikle umut vaat ediyor. Son derece pratik kullanımı olan bu takım yatak
odanıza dinamik bir atmosfer katacak. Gerek kullanılan ceviz ve metalik inci renklerinin uyumu gerekse şık tasarımı ile sizleri etkisinde bırakacak.

Konforlu Tasarım ile Huzur Veren Yatak Odaları
İnegöl mobilya avm ürünlerinin imalatında titizlik gösteriyor ve kaliteli malzeme kullanmaktan kaçınmıyor. Bunun neticesinde de ortaya ömürlük sağlam mobilyalar çıkıyor. Kumaşlarda özenle birinci sınıf, leke tutmayanlardan seçiliyor. Eğer sizde yatak odanızda bu kaliteyi arıyorsanız mutlaka markanın takımlarını incelemelisiniz.

Müşterinin kendini özgür hissetmesi ve tam olarak istediği gibi bir ürüne kavuşması için takım içerisinde küçük değişiklikler yapılabiliyor. Takımdan istediğiniz parçayı çıkarabileceğiniz yada rengini değiştirebileceğiniz gibi dilediğiniz parçayı da ekleyebilirsiniz. Sarar yatak odası modeli iki sene garanti kapsamında olup orjinal malzemelerden üretilmiştir.

Komodin ve şifonyer çekmecelerinde çok özel frenleme sistemi kullanılmış olup mobilyanın dayanıklılığı artırılmıştır. Ayrıca tüm eşyalarınızı rahatlıkla alacak genişlikte bir gardolabı vardır. İki kapaklı olan gardolabının bir kapağı tamamıyla ayna ile döşenmiştir. Evinize naturel, canlı bir ambiyans katacak olan bu takıma sahip olabilmek için inegöl mobilya mağazalarını yada websitesini ziyaret edebilirsiniz. Kaliteyi, en ekonomik fiyatlara almak için cazip avantajlardan yararlanın.

Bu yazı 464 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan