İnegöl mobilya neon koltuk takımı 2016

Paylaş
 

Güne yeni bir moda akımıyla uyanmamak içten değil. Sezonu kasıp kavuran neon renklerde bunlardan biri. Dekorasyon modasında da yer bulan neon tonlar belki de en çok koltuk takımlarına yakışıyor. Hali hazırda açık, sade tonlarda bir salona sahipseniz mor, limon sarısı vb. canlı tonlarda bir koltuk takımı ile renklendirme yapabilirsiniz. İnegöl mobilya neon koltuk takımı 2016 size en iyi tasarım ve renk seçeneklerini sunuyor. Güncel, trend renkler ve modeller için üretim firması markaya mutlaka uğramanızı öneririz.

Odanızı boyatıp boyatmama konusunda kararsızsanız İnegöl mobilya avm size karşı koyamayacağınız renklerde koltuk takımları üretiyor. Bu renkli koltuk takımları ile duvarları boyatmadan evinize renk katabilirsiniz. Bu takımlar dilerseniz sıcak dilerseniz soğuk renklerle birleştirebiliyorsunuz. Bu anlamda çok kullanışlı. Koltuk takımlarında genel olarak iki tane üçlü ve bir tane berjer kullanan marka size her tarza uyum sağlayacak modeller sunuyor.

Ayrıca İnegöl mobilya ürünlerinde kaliteli ithal kumaş kullanmaktadır. Silinebilme özelliği olan kumaşlardan ürettikleri koltuk takımları çocuklu evler için idealdir. Leke olan yeri hemen ıslak bez yada sabun yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bunun yanında yatak olma özelliği de bulunduğu için yatılı misafirleriniz geldiğinde pratik imkan sunacaktır. Markada country, avangard, klasik ve daha pekçok tarzda koltuk takımı modeli bulmak mümkün. Evinizin dekor tarzına hitap eden bir takım bulmanız bu noktada zor olmayacaktır.

İnegöl mobilya neon koltuk takımı 2016

Bu yazı 1061 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan