İnegöl mobilya laura yatak odası

Paylaş
 

Günün yorucu seansını atlattıktan sonra sığındığımız evlerimizde en uzun süre kaldığımız yer kuşkusuz yatak odalarımız. Bir yatak odası dekoruyla, mobilyasıyla ve renkleriyle bizleri dinlendirmeye odaklı olmalı. Mevcut yatak odanızı değiştirme niyetindeyseniz size Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden inegöl mobilyayı takdim etmek istiyoruz. Özellikle kadınların çok beğeneceği inegöl mobilya laura yatak odası eşsiz tasarımıyla siz müşterilerini bekliyor.

Ürünün İçinde Neler Bulunuyor?
Her yatak takımında olduğu gibi bir gardolap, iki komodin ve karyola ile şifonyer yer alıyor. Takımın ayaklarındaki oyma ve boyamalar ile geçmiş yılların esintisi hissediliyor. Dış bölümü son derece zarif olan bu takımın içi de bir o kadar şık ve fonksiyonel. Özellikle gardolap içinde bulunan bölmelere, pantolon koymak için ayrılan bölme ve askı koymak için ayrılmış alana bayılacaksınız. Maksimum seviyede pratik kullanıma uygun dolap içi dizayn eden inegöl mobilya avm kaliteli malzeme ve üretim sunuyor.

Üründe yer alan eşyaların ölçüleri standart olarak belirlense de müşteri dilediği takdirde değişim yapabilmektedir. Örneğin laura yatak takımı bazasız olarak satılmaktadır. Fakat müşteri istediği zaman ekletme hakkına sahiptir.
Takımın zarif ayrıntılarından biri de şifonyer üzerinde bulunan led aydınlatma. Böylece geceleri aynanın karşısında makyaj temizlemek sizin için bir keyife dönüşecek. İnci rengin hakim olduğu bu takıma sizde odanızda bir şans verin.

İnegöl mobilya laura yatak odası

Bu yazı 512 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan