İnegöl mobilya köşe takımı

Paylaş
 

Salon ve oturma odalarınıza İnegöl mobilya köşe takımı ile hareket kazandırın. Sevdiklerinizi sohbet edip, TV seyredeceğiniz keyifli mekanlar oluşturun. İnegöl mobilyadan köşe takımı almak istediğinizde genel olarak 2 tane orta modül, sağ ve sol kollü modüller bulunuyor. Resimlerde gördüğünüz orta sehpaları ise dilerseniz extra ücret karşılığında alabiliyorsunuz. Ayrıca Türkiye’nin heryerine sağlanan servis seçeneği ile mobilyanıza zahmetsizce sahip olabiliyorsunuz.

Dilediğiniz uzunluk ve modelde modülleri ile seçenek sunan marka oturma odası takımlarıyla uyumlu köşe takımları tasarlıyor. Farklı bir tasarım arayanlar için kesinlikle Bentley köşe takımı göz atılmalı. Hayallerinizde yer bulacak bu takım beyaz kenar çizgileri ile estetik kazanıyor. Sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanlar bu takım ile daha keyifli hale gelecek. Kahve ve gri renk seçenekleri ile inegöl mobilya avm de sizleri bekliyor.

Rahatlığından ödün vermeyenler için ise iki kat konfor sunan minderleriyle dikkat çeken Cayanne, Jaguar köşe takımları alternatif sunuyor. Bej rengin üzerine döşenen renkli yastıkları ile Karizma köşe takımı eğlencenizi ikiye katlıyor. Standart tasarımlardan sıkılanlar için Kuğu köşe takımı oval modeliyle sıradışı bir seçenek sunarken kuğu zerafetini evlerinize taşıyor. İnegöl köşe takımları A kalite malzeme ve kanserojen olmayan materyaller ile sağlık açısından avantaj sunarken kaliteyi hesaplı fiyatlara almanızı sağlıyor. Geniş modül seçenekler ile 8 ila 10 kişinin oturabileceği geniş mekanlar oluşturmanıza imkan veriyor.

2016 İnegöl mobilya köşe takımı

Bu yazı 952 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan