İnegöl mobilya hünkar yatak odası

Paylaş
 

Klasikler sizin için vazgeçilmez mi? Eğer nostalji ve klasik en büyük tutkunuz ise sizin için güvenilir ellerden çıkan İnegöl mobilya hünkar yatak odası ideal bir seçim olabilir. Klasik ayrıntıları iyi bir şekilde birinci sınıf malzeme ile birleştiren bu model tek renk üzerine tasarlanmayıp iki temel renk kullanılmış. Bilhassa Osmanlı padişahlarının kavuğunu anımsatan yatak başlığı ile dikkat çekmekte. Oldukça şık bir ürün olan bu yatak takımı ekonomik
fiyatlar ile müşteriye sunulmasıyla herkes için ulaşılabilir olmakta.

İnegöl mobilya avm yatak odalarına baktığımızda genelde desen kullanılmadığını görürüz. Ancak bu takımda bulunan her parçada desen kullanılmış. Örneğin karyolanın alt bölümüne baktığımızda Osmanlı geleneksel desenlerinin yer aldığını görüyoruz. Bununla beraber takımda bulunan gardolapta son derece şık bir görünüme sahip. Şık ve zarif bu yatak takımı pekçok kişi tarafından rağbet görmüştür. Ayrıca takımın her eşyasında yer alan padişah kavuğu ayrıntısı ile bütünlük sağlanmıştır.

Hünkar yatak odası takımının aynası ile kavuk şeklindedir. Kaliteli ve sade bir zerafete sahip olan bu tasarım nostalji severler için harika bir seçenek oluşturmaktadır. Yine aynı şekilde şifonyer aynasındada kavuk modeli kullanıldığını görüyoruz. Açık renk olan bu takımı pembe ve mor tonları nevresim takımları ile tamamlayarak harika bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Renk ve desenleriyle tüm parçalarda uyumun yakalandığı bu takımla huzurlu bir dinlenme odanız olabilir.

İnegöl mobilya hünkar yatak odası

Bu yazı 566 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan