İnegöl mobilya avm
İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımı
3 Ağustos 2016
inegol34

İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımı

Evlenmeyi düşünen gençler için önemli süreçlerden birisi de mobilya konusunda karara varılması olmaktadır. Son yıllarda adından söz ettiren inegöl mobilya avm bu konuda sunduğu cep yakmayan fiyatlar ve zengin model seçenekleriyle birçok çifte yardımcı olmaktadır. Gerek fikir edinebilmek gerekse satın almak için inegöl mobilya mağazalarına uğrayabilirsiniz. Evli çiftlerin ve yeni evlenecek olan çiftlerin ilgisini kaliteli mobilyaları ve cazip fiyat seçenekleri ile çekmektedir.

Son zamanlarda İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımı ile çığır açmayı başarmıştır. Yıllardır yatak odalarında kahve tonları ağırlıkta takımlar kullandık. Bu modayı revize eden marka kahverengini beyaz ile harmanlayarak kararsızlıkla mücadele eden çiftlere yeni bir alternatif sunuyor. Son derece şık olan bu takımda lake boya kullanılmış. Takımı incelediğimizde çekmece, yatak başlığı ve dolap kapağında beyaz tonlarının kullanıldığını diğer yerlerde ise kahvenin hakim olduğunu görüyoruz.

Asil Beyaz
Trendleri yansıtan beyaz hünkar yatak takımı zarif görünümünün yanı sıra son derece modern bir estetiğe sahip. Yatak başlığına baktığımızda harika işlemeler ile bezenmiş olduğunu görüyoruz. Ayrıca bu işlemeler şifonyer, dolap
gibi diğer parçalarda da kullanılarak bütünlük sağlanırken odaya şık bir ihtişam katılıyor. Kahverenginin en güzel tonu ile huzur veren ve naturel bir görünüm yakalanan bu takıma şehrinizdeki inegöl mobilya mağazasına giderek ulaşabilir yada internet üzerinden inceleyebilirsiniz.

İnegöl mobilya hünkar yatak odası takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan