İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri

Paylaş
 

Evlerimiz yaşamımızın çoğunu geçirdiğimiz mekanlardır. Evlerimizde ise en çok zamanımızı yatak odalarında geçiririz. Güzel bir uykunun hayatımıza katacağı kalite şüphesiz hiçbirşeyle tartışılmaz. Dinlendirici bir yatak odası ortamı için sizlere inegöl mobilya avm ürünlerini öneriyoruz. Müşterileri için her zaman en iyisini tasarlayan marka, kendi imalatı ürünleriyle pekçok çift tarafından ilgi görmekte. Standart üretimlerden yada size özel üretimlerden
yaralanabilirsiniz.

Bu yılın trend modellerine baktığımızda en çok rağbet görenlerden birisi İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri. Ekru ve bej rengini iyi bir şekilde kullanmayı başaran bu model zarif özellikler taşıyor. Açık renkli olması nedeniyle içinize huzur verirken odanızı daha geniş gösteriyor. Bu anlamda dar alana sahip odalar için ideal bir takım diyebiliriz. Ürün ekru renk suntalamdan üretilmiştir. Geniş gardolap kapaklarında ise son derece zarif dekoratif aynalar kullanılmıştır. Dolap içi kadınların beğenisine hitap edecek şekilde dizayn edilmiş olup çekmece, pantolonluk, askılık gibi ayrıntıları bulunmaktadır.

Tüm İnegöl mobilya yatak odası takımlarında olduğu gibi dolap kapakları için özel yavaşlatıcı stoper sistemi kullanılmıştır. Kullanılan bütün aksesuarlarda ise zerafet timsali taş işlemeler tercih edilerek sade bir görkem katılmış. Beyazın bu göz yormayan rengiyle son derece sade ve huzur veren bir yatak odası dekore edebilirsiniz. Abartı sevmeyenler için ideal bir tercih.

İnegöl mobilya hayal yatak odası modelleri

Bu yazı 538 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan