İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası

Paylaş
 

Salon ve oturma odalarımızdan sonraki en sık kullanılan yaşam alanımız yatak odalarımız olmakta. Hal böyle olunca netice itibariyle estetik, konforlu bir yatak odası tasarımına kesinlikle ihtiyacımız var. Kişiler artık daha modern ve daha özgün tasarımlara ulaşmak istiyorlar. İnternetin kolay erişilebilirliği sayesinde artık istediğiniz markanın ürünlerine kolayca online ortamdan bakabilirsiniz. Bu anlamda yenilikleri takip eden inegöl mobilya firması websitesi aracılığıyla da müşterilerine hizmet sunuyor.

2016’da pekçok yeni tasarım bizleri beklerken bunlar arasında inegöl mobilya haneden avangarde yatak odası dikkat çekenler içinde yer alıyor.

Görkemli Bir Oda
Genel olarak yatak odaları hakkında zarif ve olabildiğince sade olması gerektiği düşünülür. Ancak son zamanlarda
yatak odalarının dizaynında ihtişamlı modeller öne çıkıyor. Kişilerin kendilerini Kral ve Kraliçe gibi hissetmelerini
sağlayan bu modellerde Osmanlı esintilerine sık sık rastlıyoruz. Ancak odanızın güneş alması bu noktada etkili.
Karanlık bir odanız varsa ağır modellerden ziyade daha açık tonlar tercih etmeniz yerinde olacaktır. İnegöl mobilya avm sunduğu zengin seçenekler ile müşterilerine en iyisini vermeye çalışıyor.

Her eve uyum sağlayacak nitelikte olan avangarde yatak odası ise bir yandan ağır kesimleri ve işlemeleri ile odanıza görkemli bir hava katarken bir yandan beyaz rengin verdiği hafiflik hissi ile dengeliyor. Böylece konfor ve huzuru beraber sunuyor. Ayrıca dolap aynasında bulunan şık işlemeler ile oldukça tarz bir görünüm yakalanmış.

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası

Bu yazı 547 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan