İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası modelleri

Paylaş
 

Yatak odaları artık çok farklı desenler ile dekore ediliyor. Modernliğin yanında farklı öğelerde kullanılıyor. En trend, en tarz mobilyaları bulabileceğiniz inegöl mobilya bu anlamda müşterilerine tatmin edici tasarımlar sunuyor. Bu tasarımları arasında en dikkat çeken modellerden biri İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası modelleri olmaktadır. Bu modele göz attığımızda modern çizgiler ile şık ayrıntıların beraber kullanıldığını görüyoruz. Tasarımıyla sizi ikna edecek bu yatak takımı aynı zaman sunduğu konforla da adından söz ettiriyor.

İnegöl mobilya avm mağazalarında pekçok tasarıma sahip ürün bulabilirsiniz. Genel olarak yatak takımlarında bir tane karyola ve led aydınlatmalı zarif bir başlık bulunuyor. Ayrıca birer tane elbise dolabı, şifonyerde bulunuyor.
Tek yada daha fazla çekmeceli iki tane komodin yer alıyor. Markanın bu denli tutmasının arkasında estetik görünümünün yanında depolama açısından zengin seçenekler sunması. Aynı zamanda pratik temizleme olanağı sunması da özellikle kadınlar için tercih edilebilir olmasında etkili olmakta.

İnegöl yatak takımı modellerine yerinizden kalkmadan markanın web sayfası üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Dolap üzerinde bulunan çizgili ayna ise oldukça modern bir hava vermektedir. Sadece dışı değil içerisi de bol raflı olması, pantolonluk ve askılık gibi ayrı bölmelerinin olmasıyla ilgi görüyor. Özel iç aydınlatmasıyla da pratik kullanım kolaylığı sağlıyor. Hepsi ve daha fazlası için mutlaka inegöl mobilya ile tanışmanızı öneririz.

İnegöl mobilya haneden avangarde yatak odası modelleri

Bu yazı 505 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan