İnegöl mobilya avm
İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016
25 Haziran 2016
inegol34

İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016

Salon ve oturma odalarımızda etrafı çekip çeviren mobilyalar arasında en önemlisi tv üniteleridir. Modern dünyada dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası olan bu üniteler yer kaplamazlar, içlerine birçok eşya koyup ortam daha düzenli bir görünüme kavuşur. Böylece odanız daha geniş görünür. Günümüz modasına ait çizgilere tasarımlarında yer veren inegöl mobilya duvar üniteleri sizlere geniş model seçeneği sunmaktadır. Bir ünite satın almadan önce mutlaka TV ve odanızın hacmini göz önüne almalısınız. TV üniteleri artık duvara monte olabilecek şekilde tasarlanıyor ve oturma gruplarının içerisinde paket halinde sunuluyor. Bununla beraber tek parça olarak zevkinize ve dekorunuza uygun da alabilirsiniz.

Modern Bir Ambiyans Yaratın
Ev dekorasyonunuza kesinlikle modern bir dokunuş katacak olan inegöl mobilya avm tasarladığı ünitelerde de buna dikkat ediyor. Her parçasını ince ince ayrıntılar ile dizayn ettiği ünitelere renginden, modeline kadar çağdaş unsurlarla işliyor.

İnegöl mobilya duvar ünitesi modellerini incelediğimiz genel olarak asma ve baza denilen iki bölümden oluştuğunu görüyoruz. Alt kısımda yer alan bazada çekmeceler bulunur. Asma bölümünde ise raflar yer alır. Raflar bazaya bitişik olacağı gibi bazı tasarımlarda duvara monte olarak kullanılmaktadır. Rafları çok farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Eğer salonunuzda bir kitaplığınız yoksa bu raflara kitaplarınızı koyabilirsiniz. Yada dekoratif amaçlarla kullanıp çeşitli biblo ve aksesuarlar ile süsleyebilirsiniz.

İnegöl mobilya duvar üniteleri 2016

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan