İnegöl mobilya chester koltuk

Paylaş
 

Dekorasyon ve rahatlık açısından düşündüğümüzde kullanımı kuşkusuz en rahat olanlar chester koltuklardır. Bol bol yastık kullanılarak dekore edildiklerinde odayı keyifli bir ortama çevirirler. İnegöl mobilya chester koltuk açısından aradığınız özellikleri verecek nitelikte modeller içeriyor. Genel olarak maskülen bir görünüme sahip olan chester koltukları her dekor stiliyle gönül rahatlığıyla birleştirebilirsiniz. Dilerseniz kadife kumaşlı yastıklar dilerseniz koyu tonlardaki derilerle kaplayın yada keten kumaşla kaplayıp üzerine çiçekli yastıklar dizin..

İnegöl mobilya avm koleksiyonunu incelediğinizde Avangarde salon takımı içerisinde chester koltukları görebilirsiniz. 3+3+1+1 modülden meydana gelen bu takımda marka ekru ve maviyi şahane bir şekilde harmanlıyor. Piyasada çok çeşitli tasarımlarda chesterlar bulmak mümkün. Örneğin modifiye edilmiş torna ayaklara sahip chester koltuklar fark arayanlar için alternatif oluşturabilir.

Bu koltukların kesinlikle karşı konulamaz bir cazibesi var. Chester koltuklar özellikle puf minder ve koltuklar ile harika bir uyum sağlıyor. Yine kombinlerken berjer kullanabilirsiniz. Şömine önüne iki tane bu koltuklardan koyarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Evinizin ruhuna göre çok farklı parçalar ile birleştirerek kullanabilirsiniz. Farklı ayak modelleri ile farklı görünümler oluşturabilirsiniz. Yastıklar ile değişik modeller meydana getirebilirsiniz. Yaratıcılığınıza bağlı olarak çok çeşitli dekorasyon seçeneği sunmaktadır.

İnegöl mobilya ise chester koltuk takımında beyaz ahşap ayaklara yer vererek şık ve elegan bir seçenek sunuyor. Kaliteli malzeme eve ücretsiz teslim ve renk seçenekleri ile mağazalarından bu takıma ulaşabilirsiniz.

İnegöl mobilya chester koltuk

Bu yazı 1103 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan