İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Paylaş
 

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Rahatına ve konforuna düşkün olanlar için bir vazgeçilmez olan İnegöl mobilya chester koltuk takımı bu yıl bordodan, mavi, beyaz ve mora kadar birçok renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Kalite hazzını en üst düzeyde yaşayan bu koltuk takımları modern, klasik, country, avangarde tarz seven herkese hitap etmekte ve herkesin aradığını bulmasını sağlamaktadır. Kapitoneli olan tasarımlar gündelik kullanımlar için oturma odası gibi yerlerde için ideal olmaktadır. Bu koltuk takımının bu denli çok beğeni almasının bir nedeni de saten kumaşın cazibesi ve sunduğu muhteşem görselliktir.

Düğmeli chester koltuk takımları görünüm olarak çok beğenilse de temizlik endişesiyle tercih edilmeyebiliyor. İnegöl mobilya avm bu anlamda içinizi rahatlatacak kaliteli kumaşlarla ürettiği koltuk takımlarında kolay temizlenme imkanı sunuyor. Uzun bir geçmişe sahip olan bu koltuk modeli dünya ne kadar değişirse değişsin bir ekol olarak kullanılmaya devam ediyor ve edecek gibi görünüyor. Bu takımlarda renk uyumluluğu açısından üçlü koltuklarda koyu renk kullanıldıysa tekli koltuklar beyaz, ekru gibi tonlar tercih edilerek bütünlük sağlanıyor.

İnegöl mobilya chester koltuk modelleri iskeletinden, dolgusuna ve kumaşının kaplanmasına kadar her aşaması ayrı emek ile hazırlanmış, usta ellerden çıkmıştır. Bu takımlar fitilli ve katlamalı olmak üzere iki farklı tasarım seçeneği ile üretilmektedir. Modern çizgiler ile günümüzde hala favori koltuk takım modelleri arasındaki yerini koruyan chesterlar değişik renk, kumaş, desen seçenekleriyle evlerinizi samimi alanlara çeviriyor.

İnegöl mobilya chester koltuk takımı

Bu yazı 1789 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan