İnegöl mobilya blank yatak odası takımı

Paylaş
 

Mobilyalar arasında en çok üstünde durulan ve düşünülerek alınan ürün gruplarından birisi yatak odaları olmakta. Kişiler evlerine yeni bir yatak takımı satın alırken odanın ebatına, kişisel zevklerine ve sağlam olmasına dikkat etmekteler. Yatak odaları için tasarlanan takımlar standartlar ebatlarda üretildiği için evinizin genişliğine uygun olup olmadığına dikkat etmeli ve bu doğrultuda siparişinizi vermelisiniz.

Sizde odanızda değişime gitme kararı aldıysanız ve farklı bir tasarım arıyorsanız İnegöl mobilya blank yatak odası takımı bu noktada size yardımcı olabilir. Bu özel ürün hakkında aşağıda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
Bu takım hayallerinizdeki yatak odası takımı olabilir. İnegöl mobilya avm mağazalarında bulabileceğiniz bu ürünün gardolap ve şifonyeri alışılmışın dışında köşeli bir modeli ile karşımıza çıkıyor. Ve takımın diğer parçaları ise simetrik kesimlerden meydana gelmektedir. Özellikle yatak başlığı simetrik ve oval olmak üzere iki farklı seçenekle sunulmaktadır. Odanızın havasını değiştirecek ve tarz sahibi gösterecek oldukça zarif, özgün bir takım sizleri bekliyor.

Son zamanlarda bilhassa yatak odasında sıkça tercih edilen beyaz renk, blank yatak odası takımında da kullanılıyor. Sürgülü dolap kapağı ile kadınların ilgisini çeken takım tek kapağında yer alan boy aynası ve gümüş taş süslemeler ile geliyor. Sade bir tasarıma sahip olan gardolabı her eve odaya uyum sağlayabilecek zerafet ve şıklıkta. Özellikle güneşi az alan odalarda beyaz renk ve zarif işlemeleriyle odayı aydınlatabilir. Özel bir imalat yaptırmak isterseniz ayrıca görüşebilirsiniz.

İnegöl mobilya blank yatak odası takımı

Bu yazı 797 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan