İnegöl mobilya bebek odası

Paylaş
 

Aileye yeni bir birey geleceği için mutlu olmakla beraber bir yandan onun odası içinde hazırlık yaparız. Bebeğimiz için herşeyin en iyisini dilediğimiz gibi oda konusunda da bu hassasiyeti gösteririz. İnegöl mobilya bebek odası bu konuda sizlere ilham verecek tasarımlar, bebeğiniz büyüyene kadar dayanacak sağlamlık içeriyor. Bebek odalarının tasarımı diğer odalarımız gibi en ince ayrıntısına kadar düşünmeyi ve ahengi yakalamayı gerektiriyor.

Markanın bebek odası takımlarına göz attığımızda erkek bebeği olanlar için beyaz ile beraber kahve ve mavi tonlarının işlendiğini görüyoruz. Kız bebekler için ise tamamen beyaz yada beraberinde pembe tonların kullanıldığı takımlar hakim. Genel olarak ise beyaz renk ön planda ve temiz bir görünüm sunuyor.

İnegöl mobilya avm bebek takımları ağırlıklı olarak beşik, gardrop ve çamaşırlıktan oluşuyor. İsteğinize göre takımlara ekleme yapabilirsiniz. Ayrıca 3 adet çekmecesi bulunan genişleme özelliğindeki beşikleri oldukça dikkat çekici. Marka üretim şehri firma olması nedeniyle kaliteli malzeme ve işçilik konusunda uzman. Bu anlamda çocuğunuz büyüyene kadar rahatlıkla kullanabileceği takımlar sunuyor. Hatta sonraki çocuğunuz bile kullanabilir.

Bebek odası takımları ağırlıklı olarak kapak ve ön kısımları genel olarak mdf den üretilmiştir. Gardrobu ise çocuğunuzun benimseyeceği detaylardan oluşmakta olup bunlar; 3 tane kapak ve çekmece, askılık, raflardır. Parçalarının tamamı demonte özelliği taşımakta olup dilediğiniz parçayı çıkartabilirsiniz. Mobilyalar sadece nemli bezle ile temizlenebilmektedir.

İnegöl mobilya bebek odası

Bu yazı 901 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan