İnegöl mobilya avangarde yatak odası modelleri

Yatak odalarının dekorasyonu yapılırken dolabın diğer eşyalar ve odanın rengiyle uyum sağlamasına dikkat edilir. Ancak bu uyum konusu herzaman istenilen sonucu vermez. Günümüzde uyumdan ziyade özgün, sıradışı olan dekorlar tercih ediliyor. İşte size bu anlamda İnegöl mobilya avangarde yatak odası modelleri farklı tasarımıyla seçenek sunuyor. Gün içinde dinlenmek için zamanımızı geçirdiğimiz yatak odasının rahat ve huzurlu olmasının yanı sıra göz zevkimize hitap etmesi de önemlidir. Kaliteli bir dinlenme süreci için odanızın tasarımının nasıl olduğu önem taşır.

İnegöl mobilya avm tarafından tasarlanan yatak takımları sizlere rahatlığın yanında şıklığı da verir. Oymalı ve işlemeli yatak odaları ile kendinizi sultanlar gibi hissedebilirsiniz. İşlemeleri, modeli, asimetrik kesimdeki yatak başlıkları ve şifonyerleri ile odanıza görkem katarsınız.

Avangarde yatak modelleri genel olarak lake rengi kullanıyor. Lake renk bu stile çok yakışmaktadır. Ayrıca altın sarısı ve yıldız desenlerinin birleştiği tasarımlara da sık rastlanmaktadır. Bu modelin en dikkat çeken kısmı yatak başlıklarındaki zarif oymalardır. İnegöl mobilya usta işçilik ile ürettiği bu yatak takımında en iyi oyma işçiliğini uyguluyor.

İşlemelerde kullanılan cam berrak bir görünüm katarken, komodin ve karyola ayaklarındaki ahşap işçilik zengin bir ambiyans katmaktadır. Avangarde stili ağır bir tasarımı olması nedeniyle orta yaş ve üzeri çiftler için önerilmektedir. Nostaljinin modernize edildiği bu takımlar ile kendinizi 60’lı yıllarda bir otel odasında hissedebilirsiniz.

Bu yazı 495 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan