İnegöl mobilya almira yatak odası

Ürettiği tüm ürünleriyle hayatımızı kolaylaştıran ve güzelleştiren inegöl mobilya bu yıl konforlu İnegöl mobilya almira yatak odası ile karşımıza çıkıyor. Normal alışageldiğimiz yatak takımı standartlarına göre çok daha iyi bir gardolaba sahip ve müşterinin isteğine göre değiştirilebilen yedi çekmecesi olan şifonyeriyle geniş kullanım imkanı sunuyor. Bununla beraber yatak başlığında farklı bir dizayn olarak dikkat çeken LED uygulaması ile son derece kullanışlı olmaktadır ve odaya görsel bir ambiyans katmaktadır.

Odanıza Üst Seviye Estetik Yaşayın
Yatak odanızı konforun yanında estetik ve zarif bir şekilde dekore etmek için inegöl mobilya avm ürünlerine mutlaka bakmanızı öneririz. Yukarıda bahsettiğimiz ürün bilhassa sürgülü şık kapağıyla hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda gözünüzü dolduruyor. Takımda kullanılan ahşap kombinasyonu içinize huzur verirken kullanılan renkler ile efektif bir görünüm katılmış. Bol çekmeceli şifonyeri ise standartların dışında bir tasarıma sahip.

Görsel olarak kenar bandı formundaki LED ışıklandırma gardolap ve yatak başlığına güçlü bir estetik katarken kullanılan malzemelerin kalitesiyle de güven konusunda içiniz rahat olmakta. Ayrıca çift aynalı gardolabı odaya hayli ferah bir hava katıyor. En iyisini hakedenler için almira yatak odaları kesinlikle umut vaad eden bir tasarım ve işçiliğe sahip. Ağır, klasik modellerden hoşlananlar için tavsiye edebileceğimiz bu ahşap ağırlıklı yatak takımını kesinlikle açık renk duvarla kullanmanızı öneririz.

Bu yazı 488 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan