İnegöl mobilya akustik yatak odası takımı

En mahrem alanımız olan yatak odaları en fazla dekor konusunda kararsız kaldığımız odamızdır. Bunun nedeni kişilerin kendilerini hem değerli hem de huzurlu hissetmek istediği bir mekan olması. Odanın uyumlu, düzenli olmasının yanı sıra keyifli, dinlendirici hissettirmesi de önemlidir. Sizin bu gibi tüm isteklerinizi düşünen inegöl mobilya akustik yatak odası takımı ile karşınızda. En ince ayrıntının düşünüldüğü bu takım sizleri kelimenin tam anlamıyla mutlu edecek.

Akustik Yatak Takımının Özellikleri Nelerdir?
Takım üzerinde kullanılan işlemeler birinci kalitedir. MDF üstüne CNC işleme tekniğiyle yapılmıştır.
Marka özellikle mobilyalarında dayanıklılık güvencesi vermektedir.
Tüm çekmeceler çok özel olup yavaşlatıcı fren sistemi kullanılmaktadır.
Gardolap iç kısmında LED ışıklandırma kullanılmıştır.
Aynalı şifonyer ve dolabıyla harika bir tasarıma sahiptir.

İnegöl mobilya avm tüm ürünleri titiz işçilik ile hazırlamakta ve müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Pekçok kişi hem uygun fiyatlı hem kaliteli mobilya aramaktadır. Bu konuda sektörde öncü marka size cazip fiyatlar sunmaktadır. Vakit kaybetmek istemiyor odanızı uygun fiyatlara trend mobilyalar ile döşemek istiyorsanız akustik yatak odası sizin ideal olacaktır. İstediğiniz herhangi bir inegöl mobilya ürünü için en yakın mağazasına gidebileceğiniz gibi
online olarak da ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde ikamet ettiğiniz önemli olmadan teslimat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ürünler evinize kadar ücretsiz olarak gelecektir.

Bu yazı 574 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan