İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri

Paylaş
 

Akustik terimi müzik sektöründe kullanılmakta ve müziğin en saf ambiyansını anlatmaktadır. İşte inegöl mobilya akustik yatak odası modelleri sizler için itinayla seçilmiş ağaçları ve mükemmel işçiliği en iyi şekilde
yansıtmaktadır. Bu nedenle bu ürün grubu için akustik adı kullanılması uygun görülmüş.

Bu takımda öne çıkan husus sade şıklığın içerisinde bazı hat ve kıvrımların belirgin olması ve işlenen zarif motifler
ile dikkat çekmesi. Keyifle seyredeceğiniz odanıza estetik bir dokunuş katacak nadide bir tasarım sizleri bekliyor.
Kalite çizgisini bozmayan ve müşterilerini memnun etmeye kendini adayan inegöl mobilya avm sizlere son moda tasarımlar sunuyor. Diğer markalara nazaran daha hesaplı olması ve kullanım açısından pratik olması rağbet görmesini sağlıyor.

Akustik Yatak Odası Özellikleri
Bu ürün oldukça özel ve tasarım açısından pekçok kişiden onay almayı başardı. Ön yüzeyinde CNC işleme kullanılan ürün yüzeyinde MDF CNC boya ile işlemeler kullanıldı. Gardolap aynasında çok şık kumlama deseni bulunmaktadır. Ayrıca askılıkları LED ile aydınlatılmaktadır. Yatak başlığı ise son derece özel olup kapitone el işçiliği ile tasarlanmıştır. Çekmece, komodinlerde tandem yaylı fren sistemi vardır.

İstediğiniz Ürüne Kolay Ulaşım
Beğendiğiniz herhangi bir inegöl mobilya yatak odası takımına ulaşmak artık çok kolay. Pekçok yerde bulunan mağazalardan satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda bir tık uzağınızda bulunan internet siteleri üzerinden de satın alabilirsiniz. Siparişleriniz evinize teslim ve montaj imkanı ile gelir.

İnegöl mobilya akustik yatak odası modelleri,

Bu yazı 563 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan