İnegöl mobilya avm
İnegöl çocuk odaları 2016
26 Şubat 2016
inegol34

İnegöl çocuk odaları 2016

Çocuklarımızın mutluluğu, odalarında kendilerini birey gibi hissetmeleri bizim için önemlidir. Ev dekorasyonunda en hassas düşünülmesi gereken oda, çocuk odalarıdır. İnegöl çocuk odaları 2016 sizin ve çocuğunuz için en iyisini düşünerek tasarlanıyor ve değişik model skalasıyla karşımıza çıkıyor. Markada çok yaratıcı yatak tasarımları bulunuyor.

Eğer çocuğunuz bir futbol kurdu ve onun bu özelliğine uygun bir tasarım arıyorsanız açık tribün yatak ve taraftar bazaları öneriyoruz. Çocuğunuzun tuttuğu takıma göre renk ve desen farklılığı içeren taraftar bazalar ve tamamiyle bir trübünü andıran görünümüyle açık tribün yataklar erkek çocukları için vazgeçilmez olacak. İnegöl mobilya avm çocuk psikolojisini en iyi şekilde düşünüyor ve onların seveceği tasarımlara ağırlık veriyor. Kız çocuklarının duygusal yönüne seslenen marka Fayton çocuk takımıyla bunu en iyi şekilde gösteriyor. Toz pembe ve beyazın mükemmel uyumu fayton şeklindeki yatakla birleşiyor. Dolap ve çamaşırlık gibi ayrıntılar içinde beyaz ve pembe uyumu gözetiliyor. Bu takımı minik pembe tonlarda bir halıyla tamamlayarak kızınızın aşık olacağı bir oda dizayn edebilirsiniz.

Çocuk odası takımları günümüzün modern gençleri için birbirinden harika alternatifler içeriyor. Onların ilgi alanlarına göre şekillenen yataklar ve gardrop desenleri bu odaları keyifli hale getiriyor. Çocuğunuz odasını ne kadar çok benimserse birey olma yolunda o denli sağlam adımlar atacaktır. Yatağını kendisinin toplaması, eşyalarını düzenli bir şekilde gardrobuna yerleştirmesi vb. işleri tek başına yapmaktan keyif alacaktır.

İnegöl çocuk odaları 2016

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan