İnegöl carmen yatak odası

Paylaş
 

Modern ve trendleri takip eden tasarım denildiğinde akla gelen markalardan olan inegöl mobilya avm sunduğu kalite politikası ile hayallerinizdeki ürünü garantiliyor. Markanın öne çıkan yatak odası takımlarından olan Carmen yatak takımı ile odanızı fonksiyonel olarak dekore edebileceksiniz. Bu takımda bulunan şifonyerde özellikle kadınlar için kullanışlı olarak gizli aksesuar bölmesi yer alıyor. Böylece bütün makyaj ve kişisel eşyalarınızı buraya koyarak ihtiyacınız olduğunda kolayca kullanabilirsiniz.

İnegöl carmen yatak odası takımının dolap ölçüleri ise gereksinimlerinizi karşılayacak yönde olup 243 cm uzunluk ve 216 yüksekliğe sahiptir. Bunun yanında yine özel eşyalarınızı koymak için kullanabileceğiniz 2 tane çekmece, pantolonluk, askılık bulunmaktadır. Bunların yanında arzunuza göre ayarlayabileceğiniz raflar yer almaktadır. Ayrıca dolap kapaklarında birden kapanmasını önleyen yavaşlatıcı fren sistemi bulunmaktadır.

Şık ve modern bir tasarıma sahip olan Carmen yatak odası takımı sıcak enerjisiyle huzur dolu bir uyku zamanı geçirmenizi sağlayacak. Yatak başlığında çok şık ve dekoratif bir görünüm teşkil eden led ışık bulunmaktadır. Ayrıca bu takımın dolabında aynada vardır. Üretici firmadan 2 sene garantili olan bu ürünü sadece nemli bezle silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Doğrudan güneş ışığından korumanız ve aşırı sıcak su temasından kaçınmanız mobilyanızın ömrünü uzatacaktır.

Firmadan satın aldığınız mobilyalara ücretsiz teslimat ile maksimum 2 hafta içinde sahip olursunuz. Beyaz ve bej rengin birleştiği sade, sakin, huzur veren bir yatak odası takımı sizleri bekliyor.

İnegöl carmen yatak odası

Bu yazı 708 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan