Beyaz yatak odası modelleri

Paylaş
 

Evinizin dinlenme odaları  olan yatak odanızın renginden sıkıldınız ve değişiklik yapmak istiyorsanız, asil ve aydınlık bir renk olan beyazı öneriyoruz. Sıradanlıktan uzak beyaz yatak odası modelleri için galerimize bakmanızı öneririz. Beyaz rengin verdiği ferahlık ve sade şıklık evinize iyi gelecek. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin çok önem verdiği yatak odası takımlarında bu renk son zamanlarda çok sık tercih ediliyor.

Bütünüyle beyaz renk veya beyaz rengin ağırlıkta olduğu bir yatak odası takımı satın almayı düşünenlere İnegöl mobilya avm yatak takımlarına bakmalarını öneriyoruz. Bilhassa aynaların sıkça kullanıldığı takımlar odayı geniş göstermek adına tercih edilebilir. Siyah ve kırmızı gibi koyu ve canlı renklerin yoğunluğu içinizi karartabilir. Bu renklerin kullanılmadığı ve beyaz rengin hakim olduğu takımları inceleyebilirsiniz. Saflığın ve masumiyetin rengi beyaz ile dizayn edilen yatak odaları sizlere harika bir huzur alanı oluşturacaktır.

Beyaz yatak odaları sadece evinize ferahlık katmaz aynı zamanda odayı daha geniş göstermenize yardımcı olur. İhtişamlı bir dekorasyon için gold renk abajur ve eşyalar ile cazibesini artırabilirsiniz. Bej, ekru, açık kahve gibi tonlar yine beyazla çok yakışan renklerdir. Dolaplarda siyah çizgi detayları ile farklılık yakalayabilirsiniz. Bunun yanında nevresim takımınızı siyah tonlarda tercih ederek kontrast oluşturabilirsiniz. Beyaz adeta bir tuval gibi kolayca dekoru tamamlayacaktır. İnegöl mobilya kalitesiyla buluşmak için daha fazla beklemeyin.

2016 Beyaz yatak odası modelleri

Bu yazı 801 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan