2016 L koltuk takımı modelleri

Paylaş
 

2016 L koltuk takımı modelleri

Salon veya oturma odası dekorasyonu söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen, alan genişliği sağlayan ve odayı toparlayan L koltuk takımları olmaktadır. Evinizde sık kullanılan bir bölüme yerleştireceğiniz bu mobilyanın sizi en iyi şekilde yansıtması, zevklerinize hitap etmesi ve göz yormaması önemlidir. 2016 L koltuk takımı modelleri farklı renk ve tasarım seçenekleriyle hayallerinizdeki takıma kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Mavi ve griyi en iyi şekilde birleştiren Sofia köşe takımı, keten kumaşı ve eşsiz tasarımı ile evlerinize sakin, huzurlu bir atmosfer katıyor. Zikzak desenli beyaz-gri-mavi karışımı yastıkları ile ise koltuk takımı hareket kazanıyor. Bu zarif L koltuk takımına size en yakın inegöl mobilya avm mağazasından ulaşabilirsiniz.

Odanız L Koltuk Takımları İle Başka Bir Boyut Kazanacak

Özellikle televizyon yer aldığı bölümlerde köşe koltuk takımları sunduğu rahatlık açısından çok tercih edilmektedir. TV keyfi bu koltuk takımlarıyla daha eğlenceli olmaktadır. Bazı modellerde bulunan yan bölümler ise sehpa görevi görerek üzerine yiyecek, içeceklerinizi koyma imkanı sağlayarak eğlencenizi ikiye katlamaktadır. Aile ile geçirilen bu kısa zamanlara inegöl L koltuk takımları ile kalite katın.

Küçük bir oturma odanız varsa kesinlikle bu takımlar ile döşemelisiniz. Böylece yerden kazanır ve şık, düzenli bir görünüm yakalarsınız. Duvarı açık renk boyayıp, koyacağınız tablo, ayna gibi aksesuarlar ile odanızın dekorasyonunuz tamamlar ve geniş görünmesini sağlarsınız.

2016 L koltuk takımı modelleri

Bu yazı 1195 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan