2016 Köşe koltuk takımları

Paylaş
 

Salonlarımızın, oturma odalarımızın yegane mobilyaları olan köşe koltuk takımları, son yıllarda oturma gruplarının tahtını almış görünüyor. Odayı derleyip toplaması, pratik kullanım imkanı sunması, odayı geniş göstermesi gibi seçenekler düşünüldüğünde bu durumun kaçınılmaz olmasına şaşırmamalı. Hazır olan modellerden satın alacağınız yada zevkinize göre özel yaptıracağınız 2016 Köşe koltuk takımları evinizin dekorasyonu ile aheng içinde olmalı.

Modern köşe takımı modellerinin sunduğu zengin renk ve tasarım seçeneği ile şık ve fonksiyonel bir salon elde edebilirsiniz. İnegöl mobilya avm sunduğu harika dizayn anlayışı ile herkesin beğeneceği ve evinizin tarzıyla örtüşeceği ürünler üretiyor. Yeni köşe takımınıza karar vermeden önce mutlaka İnegöl mobilya mağazalarına uğramalısınız. Evinize alacağınız köşe takımının kumaşı, malzemesi her anlamda sizi ihya etmeli. Birinci sınıf kalite olmasına, ergonomik ve konforlu olmasına özen göstermelisiniz.

Salonunuza Yakışan Köşe Takımı

Köşe takımınızı alırken odanızın duvar ve zemin rengiyle uyumlu olması önemlidir. Sarı, hardal tonlarında bir duvarınız varsa özellikle mor ve beyaz tonlarında bir koltuk takımı çok hoş bir ambiyans yaratacaktır. Açık renk duvarlar için ise desenli koltuk takımları ile samimi, sıcak bir ortam oluşturulabilir. Ayrıca sadece renk uyumluluğu değil tarz açısından dekorasyonunuzu tamamlamalı. Günümüzde yeni sezon köşe takımları arasında avangard, country, modern, klasik, retro ve daha pekçok tarz yer alıyor. Bu anlamda genel dekorasyonunuza hitap eden stilde bir takım hoş bir bütünleme sağlayacaktır.

2016 Köşe koltuk takımları

Bu yazı 1148 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan