2016 İnegöl sehpa modelleri

Paylaş
 

Zaman zaman evimizin görüntüsünü yenilemek isteriz. Ancak büyük değişimler yapmak istemeyiz. Bu noktada yeni bir sehpa alarak yapacağınız küçük bir değişiklikle evinizin görünümünü tamamen değiştirmeniz mümkündür. 2016 İnegöl sehpa modelleri sunduğu farklı tasarım alternatifleriyle hem zigon hem orta sehpa olarak kullanabileceğiniz pekçok model içeriyor.

Misafirler geldiğinde yada kendi ailemizle vakit geçirirken sık kullanılan mobilyalardan olan sehpaların sağlam olması ve dış kaplamasının kaliteli olması uzun ömürlülük açısından önemlidir. Sırf fiyatı uygun diye aldığınız bir ürünün yüzeyi çok çabuk çizilebilir ve leke tutabilir. İnegöl mobilya avm bu anlamda müşterilerini ihya edecek kalitede ürünler çıkarmaktadır. Mobilya üretimi konusunda güvenilen markalardan olup kişilerin yaşam standartlarına paralel olarak beklentilerine cevap verecek ürünler tasarlamaktadır.

İnegöl mobilya sehpa modelleri incelendiğinde günümüzün moda anlayışı doğrultusunda tasarımların öne çıktığını görmek mümkün. Düz hatlı tasarımların yanı sıra oval ve farklı geometrik şekillerde tasarımlara rastlamak mümkün. Şimdiye kadar nötr renklerde görmeye alışık olduğumuz klasik zigon sehpaların yerini artık daha modern tasarımlarda, farklı renk ve boyutlarda sehpalar aldı. Evinizin dekorasyonunu tamamlayacak zarif, şık birbirinden farklı orta sehpalar, zigon ve yan sehpalar markanın ürünleri arasında bulunuyor. Markanın bu yılki trend ürünleri arasında olan beyaz zigon sehpa modeli, birçok kişinin beğenisini topladı. Ahşap ayakları ık bir şekilde beyaz bölmeler ile birleştiren markanın bu sehpası özellikle çay saatleri için sıcak bir ortam oluşturuyor.

2016 İnegöl sehpa modelleri

Bu yazı 817 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan