2016 İnegöl sehpa modelleri

Paylaş
 

2016 İnegöl sehpa modelleri

İkramlıklar için evlerimizin vazgeçilmez mobilyalarından olan sehpalar bu yıl yine pekçok farklı tasarım seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bu anlamda pratik ve estetik bir şekilde sevdiklerinize ikramlarınızı yapabileceğiniz 2016 İnegöl sehpa modelleri mağazalarda sizler için yerini aldı. Pekçok sehpa çeşidi olmakla birlikte fonksiyonellik sunması açısından en çok tercih edilen model zigon sehpalar olmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için ideal kullanım sunmaktadır.

İnegöl mobilya avm ürettiği sehpalar ile kullanışlı tasarımlar sunarken aynı zamanda evinizde dekoratif bir obje olarak da kullanabileceğiniz estetik görünüm sunuyor. Odanızın bir köşesinde şık bir dekor olarak dururken misafir geldiğinde açıp üzerine ikramlıklarınızı koyabileceğiniz harika sehpa modelleri sizleri bekliyor.

Eğer bu yıl yeni bir orta sehpa almayı düşünüyorsanız İnegöl mobilyanın Dream sehpa modeline göz atabilirsiniz. Beyazın asaleti ve özgün tasarımı ile dikkat çeken bu orta sehpa salonunuzda bir kuğu gibi zarif duracak. Ayrıca açılan dörtlü bölmeleri sayesinde zigon sehpa görevi de üstleniyor. İnegöl mobilya sehpa modelleri daha pekçok yaratıcı dizayn içeriyor. Bunlardan biri de beyaz zigon sehpa modelidir. Beyaz blokların ahşap ayaklar ile desteklendiği bu sehpa üçlü takım halinde satılmaktadır.

İnegöl mobilyada evinize, zevkinize ve trendlere uygun şık tasarımlar bulmak mümkün. Evinizin boş köşelerine puf sehpalar ile renk katabilir, zarif yan sehpalar ile koltuk takımlarınızı kombinleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için galerimizi inceleyin.

2016 İnegöl sehpa modelleri

Bu yazı 1179 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan