İnegöl mobilya avm
2016 İnegöl oturma grubu modelleri
4 Mart 2016
inegol34

2016 İnegöl oturma grubu modelleri

2016 İnegöl oturma grubu modelleri

Günlük hayatımızda evlerimizin içinde en sık kullandığımız mobilyalar kuşkusuz oturma grupları, koltuk takımları olmakta. Özellikle gün içinde evde vakit geçirenlerin, televizyon karşısına geçip saatlerce vakit geçirdikleri mobilyalardır. Öne çıkan mobilya firmaları arasında olan İnegöl mobilyanın bu yıl bizler için hazırladığı yine birbirinden şık 2016 İnegöl oturma grubu modelleri bulunuyor. Avangarde, İzmir, Metropol, Tuana ve daha pekçok isimle adlandırılan bu oturma grupları içinde tarzınıza hitap eden modeli bulmak zor olmayacak.

Modern ve nostalji karışımı bir şıklık yakalamak isteyenler için Chester Erva koltuk takımı renkleriyle evlerinize huzur ve kalite katacak. Mavi ve kahve tonlarını en iyi şekilde işleyen bu takım standart olarak üçlü formda satılmaktadır. İnegöl mobilya avm mağazalarında her tarz ve trende uygun oturma grupları bulunmaktadır. Bunlardan biri de Cestane koltuk takımıdır. Sırt kısmı kapitone olarak tasarlanmış bu takım sade bir şıklık arayanlara hitap ediyor ve açık kahve ile krem renklerini içeriyor. Kol kısımları yüksek bu takım evinize dingin bir atmosfer katacak.

2016 İnegöl oturma grubu arasında dikkat çeken başka bir takım ise Point koltuk takımı olmaktadır. Spor bir görünüm isteyenlere hitap eden bu takım açık mavi tonlarıyla göz yormayan bir oda oluşturmanıza imkan veriyor. Kumaşı leke tutmayan özellikte olup uzun yıllar temiz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Daha fazla model için size en yakın İnegöl mobilya mağazasına bakabilirsiniz.

2016 İnegöl oturma grubu modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan