2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

Paylaş
 

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

Günümüzde klasik sehpaların yerini birbirinden yaratıcı tasarımlara sahip sehpalar alıyor. Bu değişim zigon sehpalar içinde söz konusu olmakta. Annelerimizin üzerine danteller örttüğü dikdörtgen tek renk zigon sehpalar artık daha renkli ve farklı modeller ile karşımıza çıkarken bazı tasarımlarda minik çekmece ayrıntılarıyla ön plana çıkmakta. Sizler için 2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri hakkında bir yazı hazırladık.

İç içe geçmiş üç yada dört sehpadan oluşan zigon sehpalar, özellikle birilerini ağırlarken kullanılmaktadır. Toplumumuzun misafire verdiği önemi gösteren bu mobilyalar daha estetik halleriyle kullanmadığımız zamanlarda evimize dekoratif bir görünüm katıyor. İnegöl mobilya avm mağazalarına baktığımızda çok farklı tasarımlarda zigon sehpalar görüyoruz. Eviniz için aradığınız tarz ve modeli bulmak zengin alternatifler arasında daha kolay olacaktır.

Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi klasik modellerin yanı sıra özel tasarımlarda zigon sehpalara rastlamak mümkün. Ayrıca birleştiğinde tek bir sehpaymış gibi görünen ve bu sayede kullanılmadığında dekor amaçlı kullanılabilen zigon sehpalar pratik olmaktadır. Rafevi Hansel zigon sehpa modeli bunlardan biridir. Kare beyaz renk üst bölme ve tahtayı andıran ahşap görünümlü enli ayakları ile şık ve kreatif bir tasarıma sahiptir. Tek başınayken ağaç gövdesi gibi görünen bu sehpa açıldığında üç parça sehpa olarak kullanılmaktadır.

İnegöl mobilya sehpa modelleri arasında oldukça estetik tasarımlar görmek mümkün. MDF malzemeden üretilen 218 zigon sehpa modeli aradığınız fonksiyonelliği ve şıklığı veriyor.

2016 İnegöl mobilya zigon sehpa modelleri

Bu yazı 1079 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan