İnegöl mobilya avm
2016 inegöl mobilya köşe takımı
20 Şubat 2016
inegol34

2016 inegöl mobilya köşe takımı

Evlerimizin en güzel köşelerine koyduğumuz koltuk takımları özellikle salonlara çok yakışmakta ve cazibe katmaktadır. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken 2016 inegöl mobilya köşe takımı modelleri sizler için mağazalardaki yerini aldı. Kaliteli materyalden üretilen birbirinden şık köşe takımları arasından eviniz için en ideal olanı seçmek, markanın sunduğu geniş alternatifler düşünüldüğünde zor olmayacaktır. Salonunuza zerafet katmak için Belissa köşe takımını önerebiliriz. Hardalın en tatlı tonuna sahip olan bu köşe takımı, P şeklinde koltuk başlarına sahip olduğu için samimiyetiyle öne çıkan country tarzını en iyi şekilde yansıtan tasarımlar arasında yer alıyor.

Evlerinizi göz alıcı renklerle şenlendirmek isterseniz Piccolo köşe takımını öneriyoruz. İnegöl mobilya avm mağazalarında göreceğiniz en dikkat çekici ve şık takımlardan birisidir. Bu köşe takımı metal profil iskeletten yapılmıştır. Zarif bir işçiliğe sahip olan bu köşe takımıyla evinizi ferah bir şekilde dekore edebilirsiniz. Daha modern bir takım arayanlar için markanın Lüks köşe takımını öneriyoruz. Mor ve beyazın asaletini taşıyan bu takım %70 pamuk kumaşıyla konfor sağlıyor. Kumaşı bu kadar yumuşak dokulu olmasına rağmen kolay leke tutmaz.

İnegöl mobilya köşe takımları arasında bu yılın belki de en renkli takımı İzmir köşe takımıdır. Size Alaçatı’yı hissettirecek rengarenk bir köşe takımı olup evlerinize Ege’nin meltem rüzgarını getirecek. Ayrıca bu takımda yer alan çok şık bir yan konsol bulunmaktadır. Bu konsolu kişisel eşyalarınızı koymak için kullanabilirsiniz.

2016 inegöl mobilya köşe takımı

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 | İnegöl Mobilya

mobilyam fabrikadan