2016 İnegöl mobilya düğün paketleri

Paylaş
 

Tasarım değeri yüksek ürettiği birbirinden özgün mobilyaları ile herkesin beğenisini kazanmış olan inegöl mobilya avm yeni sezonda harika düğün paketleri ile karşımıza çıkıyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markanın 15 civarı düğün paketi seçeneği bulunuyor. Herkesin zevkine hitap edecek farklı alternatifler arasında seçim yapmak daha kolay.

2016 inegöl mobilya düğün paketleri arasında zerafetiyle dikkat çeken tasarımlardan birisi İnci düğün paketi olmakta. Yoğun rağbet gören bu paket içinde beyaz bir yemek odası ve yatak odası takımı ile beraber şık bir turkuaz
koltuk takımı bulunuyor. Yemek takımı standart olarak bir masa ve altı sandalyeden oluşurken televizyon sehpası, aynalık, gümüşlük gibi ayrıntılarda yer alıyor.

 

Modern Ama Bir O Kadar da Klasik Olmak İsteyenler için

Her çiftin zevki bir değil. Bazı çiftler klasik modelleri tercih ederken bazı çiftler ise modern tasarımları seçmektedir. Her müşteriye hitap edecek tarzda ürünler çıkarmayı amaç edinmiş olan İnegöl mobilya, klasik tasarımlarında varaklı ayaklara yer veriyor. Ayrıca altın tonlar ile ahşabı birarada kullanarak görkemli bir ambiyans katıyor. Ayaklarda ahşap işlemeleri sıklıkla kullanıyor.

Modern mobilyalarında ise suntalam ve MDF kullanıyor. Ceviz, krem gibi renkleri özellikle yatak odası takımlarında ön planda tutuyor. Oturma gruplarında ise daha çok deri, süet gibi kumaşlar asimetrik kesimler gibi detaylara yer veriyor.

Bu yaz evlenecek olan inegöl mobilya düğün paketleri sizleri tüm ihtişamıyla bekliyor! Paketler içerisinde son derece şık salon takımları yer alıyor. Köşe koltuklar, şık berjerler, yaratıcı orta sehpalar bunlar arasında. Ürünler her ne kadar standart olarak sunulsa da çiftlerin istekleri doğrultusunda değişiklikler yapılıyor.

Bu yazı 742 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Reklam
reklam
mobilyam fabrikadan